Plastik Kutu, Plastik Çekmeceli Kutu, Çekmeceli Kutu, Şeffaf Kutu, Şömiz, Boncuk Kutu, Bujiteri Kutu, Civata Kutusu, Medikal Kutusu, İlaç Kutusu, Antistatik Kutu, Avadanlık, Plastik Avadanlık, Avadanlık Kutu, Plastik Avadanlık Kutu, Duvar Profili, Metal Dolap, Metal Kutulu Dolap, Metal Avadanlık Dolabı, Metal Tek Yönlü Stand, Metal Çift Yönlü Stand, Metal Dönerli Dolap, Metal Kutulu Dolap, Tek Yönlü Kutulu Dolap, Çift Yönlü Kutulu Dolap, Hobby Set, Plastik Takım Çanta, Takım Çanta, Organize Kutu, Bölmeli Kutu, Vitrin Kutusu, Laboratuvar Kutu, Plastik Trafik Seti, Trafik Uyarı Seti, Trafik Koni, Konya, İmalatı, Fiyatı, Fiyatları, Fiyat Listesi, Satış

Konya Kristal Plastik Sanayi Firması; 1993 yılında kuruldu. Kuruluşundan buyana endüstriyel plastik ürünleri konusunda yaygın satış ağıyla müşterilerinin ayağına hizmet götürmüş ve Ege Bölgesinden, Doğu Anadolu Bölgesine kadar tüm Türkiye’de geniş bir alanda müşteri portföyüne sahip olmuştur. Ürün guruplarımızda da görüleceği gibi sanayi gurubu plastik mamullerde geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerimizin mal taşıma, depolama, çeşitli şekillerde stoklama, teşhir, satış ve seri üretim konularında pratik ve modern çözümler sunmaktayız.

Plastik Eşya Konumuzda en son gelişmeleri takip ederek yeni ürün ve çözümler konusunda müşterilerimize hizmetlerimiz devam etmektedir. 2006 yılında kurduğumuz yeni şirketimizde de pls. kasa imalatına başlamış bulunuyoruz. İmalatımız olan ürünleri sitemizde ayrı bir başlık altında sunacağız. Konya’nın ulaşım konundaki elverişli coğrafi konumundan dolayı giderek artan nakliye bedelini en aza indirerek imalat ve pazarlamasını yaptığımız ürünleri müşterilerimize en uygun fiyattan ulaştırarak yolumuza devam etmek amacımızdır.

PLASTİK ÜRÜNLER

+ Plastik Taşıma Kasaları
+ Plastik Kasalar
+ Katlanır Kasalar
+ Konik Kasalar
+ Konteynerlar
+ Katlanır Konteynerlar
+ Plastik Paletler
+ Esd Antistatik Ürünler
+ Çöp Kovaları
+ Plastik Raf Kutuları
+ Plastik Çekmeceli Kutular
+ Plastik Avadanlık Kutular
+ Plastik Takım Çantaları
+ Plastik Organizer Kutular
+ Plastik Şeffaf Kutular ve Saklama Kapları
+ Plastik Rögar Kutuları
+ Trafik Güvenliği Ürünleri
+ Plastik Evrak Tutucular, Şömiz

ENDÜRSTRİYEL PLASTİK ÜRÜNLER

+ Çekmeceli Kutu Standlar
+ Plastik Avadanlık Setleri
+ Plastik Raf Setleri
+ Malzeme Dolapları
+ Endüstriyel Dolaplar
+ Raflama Sistemleri
+ Personel Dolapları
+ Cnc Takım Dolapları
+ Çekmeceli Takım Dolapları
+ Takım Arabaları
+ Çalışma Masaları
+ Çalışma Arabaları
+ Takım Asma Panoları
+ Alüminyum Çalışma Masası ve Ürünleri
+ Taşıma Ekipmanları